Kubki papierowe, plastikowe i styropianowe

 

Posiadamy szeroką ofertę kubków jednorazowych. Przydadzą się zarówno firmom działającym w branży gastronomicznej, jak i osobom prywatnym do wielu zastosowań. Posiadamy kubki papierowe, styropianowe i plastikowe. W asortymencie mamy kubki o różnej pojemności. Oferujemy również kubki kolorowe lub przezroczyste. Istnieje możliwość wykonania nadruku na kubku.

W ofercie znajdą Państwo również plastikowe kieliszki do wina, wódki i szampana. Zachęcamy do zapoznania się z resztą oferty artykułów gastronomicznych. Oferujemy m.in. talerze papierowe i sztućce jednorazowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług. Z pewnością każdy znajdzie idealny produkt dla siebie.

Kubeczki papierowe

Jednorazowe kubeczki papierowe doskonale sprawdzą się podczas przeróżnych imprez, na grillach czy piknikach. Dzięki zastosowaniu kubków jednorazowych sprzątanie po każdej imprezie jest bardzo szybkie i łatwe. Kubki wykonane z papieru znajdują swoje zastosowanie także w kawiarniach, restauracjach czy cukierniach. Możesz z nich korzystać również w domu czy biurze. W naszym asortymencie znajdą Państwo również wysokiej jakości styropianowe opakowania, które pomieszczą m.in. jedzenie.

Kubki papierowe są niesamowicie lekkie, dzięki czemu mogą z nich pić także dzieci. Kubki z naszego asortymentu przeznaczone są zarówno do ciepłych, jak i zimnych napojów. W naszym sklepie znajdziesz zarówno klasyczne, białe opcje, jak i kubki z nadrukami. Zapraszamy do naszego sklepu w Warszawie. Służymy pomocą!

 

 

Kubek plastikowy biały oraz przezroczysty 0,2l
Kubek plastikowy przezroczysty 0,3l  ; 0,4l ; 0,5l
Kubki papierowe białe oraz kolorowe

(możliwe nadruki), dostępne wieczka

0,2l  ; 0,3l ; 0,4l
Kubek papierowy dwuwarstwowy termiczny 0,25l
Kubki PET, dostępne różne wieczka 0,25l ; 0,3l ; 0,4l
Kubki styropianowe Różne pojemności
Filiżanki plastikowa biała, brązowa 0,18l
Kieliszki do wina, wódki, szampana Różne pojemności