Opakowania gastronomiczne – Warszawa

 

W naszym asortymencie znajdą Państwo opakowania gastronomiczne różnego rodzaju. Mamy bogaty asortyment opakowań na wynos, który obejmuje m.in. pudełka na pizzę, na zupy oraz drugie dania, pojemniki na sosy, foremki aluminiowe i wiele innych opakowań jednorazowych. Zapewniamy duży wybór produktów, wysoką jakość oraz fachowe doradztwo, jeśli będą mieć Państwo wątpliwości, na co się zdecydować.

Jako hurtownia opakowań jednorazowych, która działa na rynku od wielu lat, doskonale znamy potrzeby naszych klientów. Zachęcamy do kontaktu i uzgodnienia szczegółów współpracy.

Opakowania plastikowe

Oferujemy różnego rodzaju opakowania plastikowe. Posiadamy m.in. specjalne opakowania papierowe na hamburgery, pudełka plastikowe, torebki papierowe, pojemniki na sosy, opakowania papierowe na fast food oraz plastikowe pojemniki na sałatki lub makarony. Oferujemy także opakowania na ciastka. Posiadamy również wszelkiego rodzaju środki do czyszczenia, które poradzą sobie z wszelkimi zabrudzeniami zarówno w domu, jak i w firmie.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i różnego rodzaju firm. Z naszych produktów można korzystać w domu, pracy, szkole, a także w restauracjach czy barach. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Opakowania styropianowe

W naszym asortymencie znajdziesz opakowania styropianowe. Świetnie sprawdzą się w przechowywaniu różnego rodzaju żywności i doskonale zabezpieczą wszelkie towary przed uszkodzeniem lub zepsuciem w trakcie transportu. Są trwałe i solidnie wykonane, a także długo utrzymają ciepło. Każdy posiłek dotrze na miejsce w idealnym stanie. Oferujemy m.in. opakowania na obiad, styropianowe pojemniki na wynos typu lunchbox lub menubox czy styropianowe pojemniki na zupę. Posiadamy także dopasowane do nich przykrywki.
Wiemy, że każdy klient posiada inne oczekiwania, dlatego w naszej ofercie posiadamy różne rozmiary i kolory opakowań. Nasze produkty tworzone są z najwyższej jakości materiałów i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Pudełka na pizzę
Śr. [cm] 32, 36, 40, 42 Do wszystkich rozmiarów pudełek wykonujemy nadruki po wcześniejszym ustaleniu (1-4 kolory)
Pojemniki obiadowe
Lunchboxy, Menuboxy Mniejsze pojemniki obiadowe
Typu Hamburger Pojemniki na sosy – różne rozmiary
Na zupę – plastikowe, styropianowe Torebki hot-dog, kebab
Na sałatki, zespolone lub z przykrywkami Plastikowe z przykrywkami lub pod folię do zgrzewu
Foremki aluminiowe Rożki na frytki

Posiadamy również ofertę pojemników na ciastka – prosimy pytać o konkretne typy i rozmiary