Producent opakowań foliowych Ema-Pol – o firmie

Przedsiębiorstwo produkcyjno handlowo usługowe EMA-POL działa na polskim rynku już od początku lat 90. Przez ten czas rozwinęliśmy naszą działalność i rozbudowaliśmy ofertę, dbając o najwyższą jakość i różnorodność oferowanych produktów. Dzięki temu możemy pochwalić się szerokim gronem stałych Klientów, które stale rośnie. Jesteśmy producentem artykułów foliowych, takich jak worki na śmieci, reklamówki czy folie spożywcze. Lata doświadczenia w branży pozwoliły nam wypracować technologię, która zapewnia doskonały standard jakości. Podczas produkcji stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania i dzięki temu nasze artykuły sprostają oczekiwaniom każdego Klienta. Zamówienia realizujemy sprawnie i dokładnie, służymy również fachowym doradztwem. Poniżej można zapoznać się z pełną ofertą Ema-Pol.

Zakres naszej działalności:

Artykuły foliowe – produkcja artykułów foliowych.
Oferujemy: worki na śmieci ( LDPE, HDPE o różnych parametrach) , worki do pralni, reklamówki, torby foliowe, torebki strunowe, folie do żywności, folie strecht

Artykuły reklamowe – począwszy od projektu do gotowego produktu.
Oferujemy torby foliowe i papierowe z nadrukami, materiały firmowe i charakterystyczne gadżety

Artykuły biurowe – kompleksowe zaopatrzenie we wszelkie produkty biurowe.
Oferujemy m.in. : papier ksero, papier komputerowy, rolki do kas, długopisy, koszulki, teczki i skoroszyty, taśmy do kartonów, materiały eksploatacyjne do drukarek i wiele innych.

Chemia gospodarcza i higiena – papiery toaletowe, ręczniki papierowe.
Szeroki asortyment produktów pomagających utrzymać czystość: środki do czyszczenia: szyb, podłóg, okien i WC; kremy do rąk oraz akcesoria do sprzątania: szczotki, mopy, wiadra, gąbki, ścierki. Środki przydatne zimą: sól drogowa, chlorek wapnia, miotłograbie itp. Oferujemy również artykuły z zakresu chemii profesjonalnej.

Gastronomia jednorazowa
Oferujemy m.in. : sztućce plastikowe, talerze i kubki jednorazowe (papierowe, plastikowe, styropianowe), serwetki, pojemniki obiadowe styropianowe, flaczarki, menu-boxy, tacki jednorazowe, wykałaczki, słomki, folie do żywności.

Oferujemy dogodne warunki współpracy:

. duży wybór,
. konkurencyjne ceny,
. dostawa gratis,
. wysoka jakość,
. pomoc w dokonaniu trafnego wyboru asortymentu lub produktu,
. przy dłuższej współpracy korzystne rabaty i możliwość płatności przelewem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!