Środki do czyszczenia

W asortymencie naszej firmy znajdują się różnego typu środki do czyszczenia. Przygotowaliśmy bogatą ofertę, aby w pełni odpowiadać na potrzeby każdego klienta. Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości artykułów w zakresie chemii gospodarczej, u nas są wszystkie niezbędne produkty. Oferujemy wysokiej jakości środki czystości, w tym m.in. płyny uniwersalne, płyny do konkretnych powierzchni, jak np. glazura, drewno, terakota czy panele. Mamy również płyny i mleczka do mycia naczyń, specjalne płyny do usuwania ciężkich zabrudzeń, środki do udrażniania rur oraz odkamieniacze.

Dzięki zastosowaniu tych produktów sprzątanie będzie łatwiejsze i bardziej skuteczne. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami chemii gospodarczej w naszym sklepie. Znajdą u nas Państwo m.in. środki do prania. Zapraszamy do kontaktu. Służymy pomocą oraz poradą!

Środki czyszczące

Oferujemy różnego rodzaju środki czyszczące. Dzięki naszym produktom sprzątanie domu lub firmy stanie się niezwykle proste. W naszym asortymencie znajdziesz uniwersalne produkty przeznaczone do ogólnego użytku, ale również preparaty przeznaczone do określonych powierzchni. Posiadamy m.in. środki do czyszczenia łazienek i kuchni, produkty do mycia okien, środki do mycia podłóg oraz preparaty do czyszczenia mebli. Oferujemy również płyny do czyszczenia sanitariów i wilgotnych pomieszczeń, w tym płytek czy armatury.

W naszym sklepie znajdą Państwo również różnego rodzaju akcesoria do sprzątania. Oferujemy m.in. szczotki, miotełki, gąbki czy ścierki.

Produkty do czyszczenia

W naszym sklepie znajdą Państwo również przeróżne koncentraty, które przeznaczone są do czyszczenia nawierzchni. Posiadamy np. specjalne preparaty do pielęgnacji powierzchni skórzanych czy betonowych. Oferujemy także gotowe płyny do mycia i czyszczenia powierzchni szklanych, m.in. do mycia okien, luster i szyb. W naszym sklepie mamy także produkty przeznaczone do mycia wykładzin czy dywanów.

Nasze środki znacznie ułatwią wszelkie domowe porządki. Dzięki produktom do czyszczenia z naszego sklepu pozbędziesz się wszelkich plam i zabrudzeń. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i wybrania odpowiednich środków, które sprostają wszelkim oczekiwaniom. Zapraszamy!

 

Płyny uniwersalne
Ajax uniwersalny, różne zapachy 1l, 5l
Floor uniwersalny, różne zapachy 1,5l, 5l
Cif Oxy 5l
Cif Brilliance 1l
Ludwik uniwersalny 1l
Sidolux uniwersalny 1l
Płyny do powierzchni
Floor, Ludwik i Sidolux do drewna Różne pojemności
Sidolux, Pronto do glazury 0,75l
Sidolux, Pronto do terakoty 0,75l
Sidolux, Pronto do paneli 0,75l
Polska chemia lśniąca i czysta podłoga 1l
Płyny do mycia naczyń
Criss 1l, 5l
Clin 0,5l
Ludwik 0,75l
Window 0,75l, 5l
Mr. Muscle 0,75l
Frosch 0,5l, 1l
Polska Chemia Lśniące i czyste szyby 1l
Ajax 0,5l
Mleczka
Cif 0,5l; 0,75l
Ludwik 0,66l
Dix 0,55l
Płyny do usuwania ciężkich zabrudzeń
Ajax Easy Rinse, Desinfection 0,5l
Meglio odtłuszczacz 0,75l
Cillit Bang Brud i pleśń, Kamień i brud, Tłuszcz 0,75l
Cif Łazienka i kuchnia 0,5l
Oro do kabin prysznicowych 1l
Środki do udrażniania rur
Ludwik, Kret – granulki, płyn lub żel Różne pojemności
Soda kaustyczna 0,5kg; 1kg
Odkamieniacze
Saeco, Dix, Kamyk Różne pojemności