Talerze i tacki

 

Jeśli poszukują Państwo artykułów gastronomicznych jednorazowych, to znaleźli się Państwo we właściwym miejscu. Firma Ema-Pol oferuje bardzo duży wybór tego typu produktów, w tym jednorazowe talerze i tacki. W naszym asortymencie znajdują się talerze papierowe, plastikowe i styropianowe. Mamy także talerze z trzciny cukrowej, tace aluminiowe owalne, tacki papierowe i styropianowe. To doskonałe rozwiązanie na wszelkie przyjęcia plenerowe, grille czy ogniska, a także dla różnego typu lokali, które serwują jedzenie na wynos. Do tego polecamy również sztućce jednorazowe. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

 

Talerze plastikowe Śr. 18cm; 20,5cm; 22cm
Talerze papierowe 15cm; 18cm; 21cm; 25cm
Talerze z trzciny cukrowej Różne rozmiary
Tacki papierowe prostokątne 14cm x 20 cm; 14cm x 25cm
Tacki styropianowe białe oraz czarne Różne wymiary
Tace aluminiowe owalne Różne rozmiary
Talerze papierowe z materiałów odnawialnych Śr. 15cm; 18cm

 

Talerze papierowe na piknik w plenerze?

Zastawa papierowa to rozwiązanie, które często wybierają organizatorzy rozmaitych imprez na powietrzu. Talerze papierowe na piknik w plenerze to bardzo estetyczna i praktyczna oprawa stołu. W naszej ofercie znajdą Państwo talerzyki z papieru dostępne w różnych wielkościach. Piknikowe talerze papierowe zapewniają wygodę i higienę podczas spożywania posiłków na powietrzu. Stosowane są popularnie podczas pikników rodzinnych, eventów firmowych, a także rozmaitych przyjęć okolicznościowych na powietrzu. Zapraszamy do zapoznania się z ich różnorodną ofertą!

Praktyczne, jednorazowe tacki papierowe

Jednorazowe tacki papierowe są bardzo praktyczne – umożliwiają eleganckie serwowanie dań oraz wyłożenie przekąsek i słodyczy. Zapewniają schludne zorganizowanie stołu biesiadnego, a przy tym nie generują dodatkowej pracy i kosztów, związanych ze zmywaniem naczyń po imprezie. Tacki papierowe, wraz z torbami papierowymi, które również dostępne są w naszej hurtowni, mogą być wykorzystywane do pakowania potraw na wynos. W naszym asortymencie mamy zarówno tacki z papieru, jak i tacki styropianowe. Wszystkie oferowane przez nas produkty wykonane są z wysokiej jakości surowców, a także wyróżniają się starannym wyglądem. Jednorazowe tace są alternatywą dla porcelanowych półmisków, a podane na nich potrawy wyglądają równie zachęcająco. Zapraszamy do skorzystania z oferty talerzy i tac jednorazowych w naszej hurtowni w Warszawie!