Torby papierowe

Torby papierowe to wygodne i przyjazne dla środowiska opakowania spożywcze. Wykorzystane torby papierowe nadają się do recyclingu, dlatego korzystanie z takich opakowań jest przejawem troski o stan planety. Poza tym oferowane przez nas torby papierowe są pojemne i umożliwiają przechowanie oraz transport rozmaitych przedmiotów. W naszej firmie w Warszawie można zamówić torebki papierowe w hurcie, a także torby foliowe. W przypadku zainteresowania naszą ofertą opakowań, zapraszamy do skontaktowania się z nami!

Torby papierowe z nadrukiem

Torby papierowe z nadrukiem zamawiane są chętnie przez klientów, którym zależy na zaznaczeniu obecności marki w świadomości konsumentów. W naszym asortymencie można zaopatrzyć się w solidne, ekologiczne torby klocowe, wyposażone w prostokątne dno. Wykonujemy na nich nadruk według projektu otrzymanego od klienta. Torby z nadrukiem wyróżniają się na tle opakowań pozbawionych elementów personalizacji. Nadruk podnosi walory estetyczne torby papierowej, która zyskuje z jego pomocą unikalny, dekoracyjny detal.

Producent toreb papierowych

Jako producent toreb papierowych dbamy o najwyższą jakość ich wykonania. Oferujemy trwałe torby z papieru do przechowywania i transportowania różnego typu zakupów, w tym również torby z okienkiem oraz torby na prezenty. Posiadamy w naszej ofercie torby papierowe wielu rozmiarów, poniżej w tabeli podajemy najpopularniejsze pozycje wybierane przez naszych klientów.

 

 Torby klocowe ekologiczne (prostokątne dno)
Rozmiar (wymiary dna x wysokość torby [cm]) 
18×8,5×23
22x11x32
26x17x34
32x22x25
Torby z okienkiem
Torby na prezenty

Do toreb klocowych dostępne nadruki na zamówienie – w przystępnej cenie.