Taśmy klejące są obecnie powszechnie używane zarówno do celów profesjonalnych, np. zabezpieczania ładunków, jak również w naszych domach. Ze względu na szerokie i różnorodne zastosowanie, istnieje wiele rodzajów taśm, które mogą być dobierane stosownie do ich przeznaczenia.

W naszej ofercie znaleźć możesz między innymi taśmy pakowe, które wyróżniają się przede wszystkim zaletami użytkowymi, jak również taśmy dekoracyjne o walorach estetycznych.

Taśmy pakowe do wielu zastosowań

Taśmy pakowe to obok folii stretch jeden z najważniejszych materiałów używanych do zabezpieczania różnorodnych ładunków. W tym przypadku oczekujemy przede wszystkim tego, aby były wytrzymałe, solidne i zapewniały mocne połączenie z powierzchnią. Jakość jest w tym przypadku najważniejsze, ponieważ od tego w dużej mierze zależy bezpieczeństwo naszego ładunku.

W naszym asortymencie znajdziesz wiele rodzajów taśm pakowych, w tym przede wszystkim:

  • taśmy pakowe przezroczyste,
  • taśmy pakowe brązowe,
  • taśmy pakowe przezroczyste “silent” (bezgłośne),
  • taśmy pakowe brązowe “silent” (bezgłośne).

W tym przypadku warto na chwilę skupić się na taśmach “silent”, których właściwości być może nie wszystkim są znane. Są to taśmy tzw. cichoodwijalne, wykonane z zastosowaniem specjalnie uszlachetnionego kleju, który eliminuje wszelkie hałasy charakterystyczne dla procesu pakowania. Ich użycie wskazane jest wszędzie tam, gdzie znajduje się wiele stanowisk pakujących w warunkach pracy ciągłej, a więc wszelkie dźwięki mogłyby być bardzo uciążliwe.

Taśmy dekoracyjne — estetyczne i solidne

Taśmy dekoracyjne samoprzylepne są łatwe w użyciu i bardzo trwałe, jednak to, co wyróżnia tę grupę produktów, to wysoki poziom estetyki. Nadają się więc do tworzenia opakowań, pudełek, upominków o walorach ozdobnych. Mogą być użyte do kreatywnego wykańczania wszelakich dekoracji. Można nimi ozdabiać różnorodne powierzchnie. Nadal jednak zapewniają wysoką jakość, trwałość i wszechstronność zastosowania.

Oprócz taśm pakowych i ozdobnych w ofercie naszej firmy znajdziesz również solidne taśmy dwustronne oraz niezawodne taśmy naprawcze.