Co wchodzi w jej skład?

Chemia gospodarcza to produkty służące do pielęgnacji pomieszczeń. Jej skład oparty jest na środkach chemicznych powierzchniowo czynnych, w stężeniach bezpiecznych dla zdrowia, których jednoczesne łagodne działanie czyszczące umożliwia pozbycie się uporczywego brudu z powierzchni użytkowych oraz zapewnienie poczucia komfortu użytkownikom lokalu.


Rodzaje produktów

Do produktów chemii gospodarczej możemy zaliczyć: proszki do prania, płyny do prania i płukania, środki czyszczące do podłóg i wykładzin, płyny do mycia okien i naczyń, preparaty do WC, odświeżacze powietrza oraz preparaty do mebli. Pełny skład produktów chemii gospodarczej dostępny jest na opakowaniach. Priorytetem przy ich produkcji staje się aspekt bezpieczeństwa substancji aktywnych dla człowieka oraz pewność, że nie są one szkodliwe dla środowiska. Restrykcyjne wymogi producentów powodują, że do obrotu dopuszczane są tylko i wyłącznie środki przebadane, o koncentracji substancji niepowodujących podrażnienia skóry ani szkodliwego wpływu na zdrowie. Wszystko to powoduje to, że możemy cieszyć się czystym otoczeniem bez obaw o własne bezpieczeństwo.


Metody dystrybucji

Łatwo zauważyć, że chemia gospodarcza to środki niezbędne w każdym gospodarstwie domowym czy firmie. Ich różnorodność powoduje, że zakup chemii gospodarczej często wiąże się z typowymi problemami uciążliwego transportu produktów czy zwyczajnie braku czasu, stąd coraz większą popularność zyskuje rozwiązanie, jakim są zakupy bez wychodzenia z domu, w sklepie internetowym bezpośrednio u producenta, zajmującego się sprzedażą środków do utrzymania czystości. Wśród niepodważalnych liderów dystrybucji chemii gospodarczej w Warszawie znajduje się firma Ema-pol oferująca najwyższej jakości, sprawdzone produkty.
Środki czyszczące pochodzące z hurtowni zapewniają długotrwały efekt świeżości oraz czystości. Sprzedawcy dbając o klienta oferuje tylko chemię gospodarczą najwyższej jakości i większej koncentracji niż te popularnych marek dostępnych na rynku. Jednocześnie są to związki bezpieczne dla człowieka i w konkurencyjnych cenach ze względu na brak dodatkowych pośredników sprzedaży.